SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

Přátelské utkání

Ve středu proběhla poslední akce výběrů jednotlivých ročníků. Setkaly se týmy SHS Select “2007” a SHS Select “2008”. Po dovednostním tréninku, který oba výběry absolvovaly společně a zaměřili jsme se v něm především na bruslení a vedení puku, nás čekalo utkání 3 x 20 minut čistého času. Již první minuty utkání nabídly vyrovnanou a velmi kvalitní partii ve které si šance vytvářely oba týmy. Jako první se z branky radoval tým “Černých”, ale za malou chvíli bylo vyrovnáno. Tyto utkání, které pro hráče pořádáme jsou hrány tak, že se každá třetina počítá zvlášť, aby hráči byli nucení předvádět své maximum a bylo o co hrát až do samotného závěru. V celkovém součtu byl tentokrát úspěšnější tým ročníku 2008, nicméně kvalita byla na obou stranách. Vždy mám velkou radost když vidím, že se věci které trénujeme objeví také v zápasech a to na této akci vidět bylo. Jen tak dál a věřím, že se budeme stále zlepšovat.