SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

Stříbrná medaile z Rigy!

SHS Select “2010” se zúčastnil prestižního a velmi kvalitního turnaje v lotyšské Rize. Celá akce byla organizačně náročná, ale musím říct, že vše vyšlo skvěle. Pro tento turnaj jsme postavili silný výběr, který pomýšlel na ty nejvyšší příčky. Do Rigy jsme vyrazili letecky již ve čtvrtek tak, abychom měli možnost se dobře připravit. Nálada byla od začátku výborná a všichni jsme se hrozně těšili na vstup do turnaje. Byli jsme ubytovaní ve čtyř-hvězdičkovém hotelu Radisson Blu Daugava přímo v centru města. Čtvrteční odpoledne jsme ještě věnovali přípravě na náročný program a utužení dobré party. 

V pátek brzy ráno se v moderní aréně INBOX rozhořely boje o body do tabulky. Náš tým zvládl vítězně všechny utkání základní skupiny a postoupil do další části z prvního místa. Výkon našich hráčů se neustále zlepšoval a my jsme věřili, že v závěrečném dni najdeme dostatek sil pro postup do finále. To se nám podařilo a v semifinálové bitvě jsme přehráli další výběrový tým z České republiky. To, v co jsme všichni doufali, se stalo. SHS Select “2010” postoupil do finále True Riga Cup 2022!! Tam na nás čekal další suverénní tým a tím byli slovenští Vampíři. V utkání byl soupeř o trošku aktivnější, nicméně velké šance byly na naší straně. Když už se vše schylovalo k prodloužení, tak jsme po chybě při vhazování dostali rozhodující branku. Ačkoliv jsme se ještě pokusili o vyrovnání, tak naše snaha zůstala nevyužita. 

Emoce a zklamání po prohraném finále byly obrovské. Všichni hráči měli slzy v očích a bylo vidět, jak moc chtěli uspět. V daný moment se zcela jistě jednalo o emoce zklamání, s postupem času však budeme stříbrné medaile brát jako obrovský úspěch. Kluci hráli v celém turnaji výborně, bojovali jeden za druhého a dokázali zvládat důležité momenty. Tato akce byla za přítomnosti rodičů, kteří s námi trávili veškerý čas a všichni společně jsme vytvořili výbornou partu. Jsem moc rád, že jsme si všichni tyto čtyři dny užili a budeme na ně vzpomínat..