SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS Hockey Cup 2021

V sobotu jsme pořádali turnaj výběrových hráčů ročníku 2008, pod názvem SHS HOCKEY CUP 2021. Hrálo se na zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem a turnaj nabídl výbornou úroveň. Akce se účastnily čtyři výběrové týmy: SHS Select, STASA Hockey, Team 21, Czech Eagles. Hrálo se systémem “každý s každým”, 3 x 15 minut čistého času. V sázce byl putovní pohár turnaje výběrů, medaile a spousty dalších cen. Po každém zápase byli z jednotlivých týmů vyhlašovaní nejlepší hráči. Náš výběr v prvním utkání narazil na velmi silný STASA Hockey. Hned od začátku jsme tahali za kratší konec, soupeř nás přehrával, rychle vedl o dvě branky a nám se nedařilo vůbec nic. Ve druhé třetině jsme se naštěstí chytili. Zlepšili jsme pohyb, začali se více prosazovat a výsledek otočili. Obrovské drama přinesl především závěr tohoto střetnutí, kdy soupeř ve své power-play vyrovnal, ale my jsme pouhých 25 vteřin před koncem strhli vítězství opět na svoji stranu. Ve druhém zápase nás čekal slovenský TEAM 21. Znovu se jednalo o vyrovnané a vypjaté střetnutí, ve kterém jsme ale měli více šancí a postupně získávali mírnou převahu. I tentokrát jsme dokázali najít cestu k zisku obou bodů a tím se přiblížili k celkovému prvenství. V závěrečném vystoupení nás čekal poslední výběrový tým složený z hráčů, kteří převážně působí na Moravě. V tomto zápase jsme však neponechali nic náhodě a konečně ukázali svoji pravou tvář. Hráli jsme ve velké rychlosti, s obrovskou chutí a po nádherných gólových akcích i vysoko vyhráli. Potvrdili jsme tak své první místo a zaslouženě přebrali zlaté medaile, trofej pro vítěze turnaje a putovní pohár výběrů. SHS Select “2008” to opět dokázal a potvrdil své kvality dalším úspěchem.

UTKÁNÍ SHS SELECT:

SHS Select  :  STASA Hockey  /  5  :  4

SHS Select  :  Team 21  /  5  :  2

SHS Select  :  Czech Eagles  /  14  :  1

1. MÍSTO NA TURNAJI

Jsme rádi, že se nám podařilo turnaj zorganizovat, že vše proběhlo bez problémů a věřím, že si všichni celý den užili. Děkujeme soupeřům za účast, všem hráčům za výborné výkony a rodičům za podporu. Už teď se těšíme na další společné akce.