SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

Neskutečný výkon!!

Na konci minulého týdne se uskutečnil EUROPE SELECT TOURNAMENT 2021 v kategorii U14 – hráči ročníku 2008 a mladší. Ten se konal v Altis Sport Resort Námestovo na Slovensku. Na tuto akci jsme se sešli ve velmi silném složení a musím přiznat, že již před turnajem jsem měl ze soupisky hráčů výborný pocit. Bylo téměř jasné, že budeme patřit k hlavním favoritům turnaje a věděl jsem, že to s námi soupeři nebudou mít lehké. Při skládání tohoto týmu bylo velmi pozitivní, že všichni hráči projevili zájem se účastnit a ani jeden hráč pozvánku neodmítl.

Turnaje se účastnilo šest týmů z Česka, Slovenska, Rumunska a Maďarska. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát, takže harmonogram sliboval velmi náročný program deseti utkání ve třech dnech. Herní čas byl 2 x 15 minut a výsledek byl z každé poloviny započítáván zvlášť. Celkově měl tedy každý tým s každým soupeřem čtyři výsledky.

Nám se hned od úvodu velmi dařilo. Soupeře jsme přehrávali, hráli krásný kombinační hokej a především sbírali body. První den jsme ukončili s plným bodovým ziskem. Druhý den turnaje byl ještě lepší než ten první. Tým se více semknul, kluci v jednotlivých formacích si na sebe zvykli, nálada byla výborná a my poráželi jednoho soupeře za druhým. V sobotu večer již bylo jasné, že nás nemůže nikdo bodově dotáhnout, ale my jsme chtěli víc. Chtěli jsme zvládnout celý turnaj bez ztráty bodu, což se také podařilo. Nedělními zápasy jsme prolétli jako uragán a po zásluze si došli pro pohár vítěze Evropských selectů.

Z celkového počtu čtyřiceti bodů jsme jich získali všech čtyřicet. Dokázali jsme zvítězit ve všech dvaceti bodovaných částech a především jsme herně dominovali nad všemi ostatními výběry. S tímto týmem jsme odehráli již spousty zápasů a turnajů, moc dobře víme, že SHS “2008” není zvyklý prohrávat, ale to co kluci předvedli na Oravě nemá obdoby. Bylo velmi znát, že tým je spolu pohromadě již delší dobu, kluci se znají, máme zaběhlý a osvědčený herní systém a když se k tomu přidají mimořádně dovednostně disponovaní hráči, kteří tvoří úžasnou partu, těžko bychom hledali soupeře. Sám za sebe můžu říct, že jsem si celou akci velmi užil a byl jsem na náš tým patřičně hrdý. Jsem rád, že práce, kterou děláme má své opodstatnění a výsledky jsou vidět. DÍKY VŠEM! 🙂

UTKÁNÍ SHS SELECT:

SHS Select  :  Fundatia Mens Sana (ROU)  /  4  :  0  /  2  :  0  /  6  :  0  /  5  :  0

SHS Select  :  Pro Team Select (SVK)  /  2  :  1  /  3  :  0  /  1  :  0  /  1  :  0

SHS Select  :  Stasa Hockey (CZ)  /  4  :  0  /  1  :  0  /  3  :  0  /  4  :  0

SHS Select  :  Hungary Talent (HUN)  /  3  :  1  /  2  :  0  /  2  :  0  /  2  :  0

SHS Select  :  Slovak Vampires (SVK)  /  4  :  0  /  2  :  1  /  5  :  0  /  5  :  1

1. MÍSTO NA TURNAJI