SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

Náš společný rok 2021

Rok 2021 bude brzy minulostí. Byl to rok, který byl pro život a sport velmi náročný a složitý. Bohužel situace ohledně Covidu-19 stále nebyla dobrá a museli jsme se potýkat s přísnými podmínkami, různými formy zákazů a dokonce i uzavírání sportovišť. Přesto jsme dokázali najít cestu, jak pro hráče zajistit alespoň částečný tréninkový a zápasový program. Ve druhé polovině roku se situace přece jen trochu zlepšila a umožnila nám hrát hokej v domácím prostředí.

V době, kdy se nedalo v Česku trénovat jsme museli vyrážet za ledem do Polska a Rakouska. Strávili jsme tam vždy několik dní a nabídli hráčům velmi dobrý servis, kdy pod jednou střechou “v bublině” měli vše potřebné: online školní výuku, tréninky na ledě, tréninky mimo led, ubytování a stravu. Tyto akce byly velmi intenzivní, ale všichni jsme si je užívali. V době, kdy bylo venku příznivé počasí, jsme využívali venkovní kluziště v Rouchovanech a v Mikulově. Podmínky samozřejmě nebyly zdaleka ideální, ale v daný moment se jednalo o jediné řešení.

Momentálně náš program obsahuje skupinové výuky, které jsou otevřeny pro všechny hráče ve věku od 6 do 15 let. Máme pravidelné dovednostní tréninky v malých skupinách, při kterých se zaměřujeme na nácvik a rozvoj hokejových dovedností. Tyto akce se konají na zimních stadionech ve Velkém Meziříčí, ve Světlé nad Sázavou, v Chotěboři a v Humpolci. Pro starší hráče máme čistě individuální tréninky, které jsou zaměřeny dle jejich potřeb. Pořádáme tréninkové bloky, kdy jsou tréninky na ledě propojené s přípravou mimo led. Velký zájem je také po ročníkových akcích a samozřejmě po výběrových utkáních a turnajích. V dnešní době máme SHS Selectové týmy v devíti ročnících: SHS 2014, SHS 2013, SHS 2012, SHS 2011, SHS 2010, SHS 2009, SHS 2008, SHS 2007, SHS 2006.

I přes problémy spojené s koronavirovou krizí se náš projekt výrazně rozrostl, přidali se k nám další hráči a celkově projekt SHS HOCKEY nabírá na síle. Zaměřujeme se na koncepční a dlouhodobou spolupráci, která má za cíl hráče formovat po hokejové i lidské stránce. Chceme hráče vést správným směrem a ukázat jim cestu, která jim může pomoci k dosažení jejich snů a cílů. Tato naše filozofie již nese první výsledky a ukazuje její správnost. Hráči, se kterými delší dobu spolupracujeme se prosazují v domácích soutěžích, hrají o rok mnohdy až dva roky se staršími, prosazují se na svazových výběrových akcích VTM. Jejich cesta tak pomalu směřuje až do prvních reprezentačních výběrů. Velmi nás těší, že na hráčích je vidět “naše práce a naše filozofie” a také to, že hráči SHS jsou svými dovednostmi a herním stylem na výborné úrovni. V tomto trendu hodláme pokračovat a pro rok 2022 jsme si pro Vás připravili mnoho tréninků, campů, utkání, turnajů a dalších zajímavých akcí.

Přejeme Vám v novém roce hodně štěstí, lásky, úspěchu, ale především hodně zdraví, protože bez něj je vše ostatní zbytečné. Užívejte si rok 2022 tak, jak nejlépe můžete. My se na Vás těšíme na ledě a uděláme vše proto, aby jste byli spokojení.. 🙂