SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

Program v závodním období!

V letošní sezóně jsme pro naše hráče připravili v průběhu závodního období bohatý program. Naše akce mají vhodně doplnit klubovou činnost a pomáhat hráčům v jejich hokejovém růstu. Zaměřujeme se především na nácvik a rozvoj hokejových dovedností (bruslení, vedení puku, střelba), ale také na komplexní herní věci, které mají za cíl posunout každého hráče vpřed. Stejně jako v minulých letech pořádáme utkání a turnaje výběrových hráčů jednotlivých ročníků. Snažíme se jim vytvořit zdravé konkurenční prostředí, kde se můžou konfrontovat s hráči na podobné výkonnostní úrovni. Věříme, že nabízený program je dostatečně široký a každý, kdo má zájem se zlepšovat, si z naší nabídky vybere.

Pondělí: 

Dovednostní tréninkový program pro klub HC Světlá nad Sázavou.

– dovednostní trénink nad rámec klubu pro hráče působící ve Světlé nad Sázavou. Dále dva klubové tréninky pro jednotlivé kategorie zaměřené na herní činnosti jednotlivce a jednoduché herní kombinace. Na tyto akce není možné se přihlásit, jsou to tréninky výhradně pro hráče domácího klubu.

Úterý:

Turnaje výběrů hráčů jednotlivých ročníků ve Světlé nad Sázavou.

– dnes již tradiční turnaje tří výběrových týmů, které mají za cíl konfrontovat vybrané hráče z daného ročníku. Naším cílem je vidět hráče v zápasových podmínkách a zajistit jim kvalitní herní praxi. Tyto turnaje také slouží jako určitá forma Try-outu pro velké jarní a letní turnaje.

Čtvrtek:

Ranní dovednostní trénink v Chotěboři.

– dovednostní trénink pro hráče klubu HC Chotěboř, ale i další zájemce z okolí. Tyto akce jsou zveřejněné na našem webu a je možné se přihlásit. Jsou to tréninky, které jsou před školní výukou a slouží jako velmi efektivní forma doplnění klubového programu.

Pátek:

Dovednostní tréninkový blok ve Velkém Meziříčí.

– tréninkový blok, který je složen ze dvou jednotek na ledě (2 x 60 minut) a má za cíl naučit a zdokonalit základní herní činnosti jednotlivce. První hodinu se věnujeme převážně technice bruslení a vedení puku. Druhá hodina je zaměřena na techniku střelby a různých druhů zakončení, ale také na komplexní cvičení vycházející ze samotné hry.

Neděle:

Dovednostní tréninkové bloky, individuální výuky, campy, utkání, turnaje.

– naší snahou je mít každou neděli tréninkový blok, který se skládá z kvalitního dynamického rozcvičení, dvou tréninkových jednotek na ledě a závěrečné části zaměřené na silové předpoklady, koordinaci a kompenzaci. Některé neděle zařazujeme zajímavá utkání, turnaje. Každý měsíc pak probíhá dovednostní camp ve Světlé nad Sázavou, který pořádáme s partnerským výběrem Enjoy Hockey.

TĚŠÍME SE NA VÁS..