SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

Hráči SHS v reprezentaci!

V našem projektu působili nebo ještě působí hráči, kteří se narodili v roce 2005, 2006, 2007… Jako pilotní ročník však označujeme hráče ročníku 2008, se kterými pracujeme dlouhodobě a velmi intenzivně. Absolvovali jsme s nimi celou řadu turnajů, zápasů, tréninkových bloků, soustředění.. Překonali jsme společně období Covidu, kdy jsme byli nucení jezdit na ledy do zahraničí a spousty dalšího. Jedná se o ročník, který mi přirostl k srdci. Od prvních akcí se vytvořila vynikající parta jak mezi hráči, tak mezi rodiči. Tento výběr byl neskutečně silný a vyhrával jeden turnaj za druhým. Jednoznačně si troufnu říct, že v kompletní sestavě jsme patřili mezi nejsilnější výběry v Evropě. A právě pro tento ročník v loňské sezóně odstartoval program VTM jednotlivých krajů, organizovaných svazem ČSLH. Hráči, kteří dostali nominaci do výběru svého kraje spolu jednou až dvakrát měsíčně trénovali a konfrontovali se s ostatními kraji prostřednictvím jednodenních turnajů. Vrcholem pak byla na konci sezóny Olympiáda dětí a mládeže ze které se tvoří první reprezentační výběr ČR “16”.

S obrovskou hrdostí musíme říct, že se téměř většina hráčů z SHS Select “2008” dostala do prvních širších nominací reprezentačních výběrů!! Je to pro nás, stejně jako pro hráče, obrovská odměna a zároveň velká motivace do další práce. Tito kluci měli velmi dobré podmínky ve svých klubech, účastnili se tréninků a turnajů i v jiných projektech, nicméně patří a vždy budou patřit do “kostry” týmu SHS Select.

Hráči SHS Select “2008”, kteří byli v prvním roce nominováni na akce reprezentačních výběrů:

Česká republika “16”

Burda Adam, Cífka Tadeáš, Daněk Jakub, Kachlíř Lukáš, Ruml Ondřej, Svozil Ladislav, Tomek Petr, Vaněček Jakub, Zmrhal David.

Slovensko “16”

Bernát Lucian, Obušek Adam, Sedláček Jakub, Varga Karol, Vavro Filip.

Německo “16”

Akhmadeev Adel.

Moc dobře víme, že se jedná teprve o první krok do “velkého” hokeje. Víme, že hráče čeká dlouhá cesta a budou muset neustále svoji výkonnost potvrzovat. Nicméně velmi si vážíme, že jsme mohli být a neustále jsme součástí této jejich cesty.

Všem hráčům gratulujeme a držíme palce!!