SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS HOCKEY STICKHANDLING CAMP / 3.6. – 4.6.2023

Termín:
03.06. - 04.06.2023
Místo:
ZS Moutnice
Cena:
3 900 Kč
Platba:
Platba bude provedena na místě v den začátku akce.
Upozornění Tato akce je již plně obsazena.

SHS Hockey: Projekt, který dává možnost hráčům pracovat nad rámec klubové aktivity. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj hráčů ledního hokeje s důrazem na jednotlivé schopnosti, dovednosti a jejich správné provedení. Cílem je rozvoj hokejových dovedností a jejich transfer do samotné hry. Chceme hráče neustále posouvat na lepší úroveň a pomoct jim v jejich hokejovém růstu. Pro hráče pořádáme jednotlivé tréninky, campy, soustředění, utkání, turnaje, ale i další zajímavé akce.

Základní informace: Jedná se o hokejový camp, který je zaměřený na nácvik a rozvoj správné techniky vedení kotouče. Tréninky na ledě probíhají v menších skupinách a jsou zaměřeny výhradně na tuto dovednost, která ovlivňuje výkon hráče ledního hokeje. Vedení puku, stickhandling patří mezi klíčové faktory, které jsou nezbytnou součástí individuální výbavy každého hokejisty. Hráč, který nemá dokonale zvládnutou techniku “rukou” je limitován v další aspektech hry. Důležitou součástí je propojení bruslení a vedení kotouče. Chceme, aby se hráči jednotlivé dovednosti naučili a především, aby je dokázali uplatnit v rychlosti ve hře pod časoprostorovým tlakem. Tato forma tréninku je v dnešním hokeji nezbytná a dokáže každého hráče výrazně zlepšit. Po dvou tréninkových jednotkách na ledě, budou hráči rozdělení do dvou vyrovnaných týmů a zahrají si mezi sebou. Formát bude určen na základě počtu a věku hráčů. Na závěr programu probíhá trénink mimo led ve kterém se zaměřujeme na rozvoj rychlostně – silových předpokladů, koordinaci a flexibilitu. Součástí jsou také kompenzační cvičení pro kompenzaci jednostranné zátěže a špatného držení těla.

Rozsah akce:

  • společné rozcvičení (2 x 20 minut)
  • trénink na ledě (4 x 60 minut)
  • hra (2 x 60 minut)
  • trénink mimo led / kompenzační cvičení (2 x 45 minut)

Časový program akce: Přesný časový program a rozdělení do skupin bude zasláno všem přihlášeným hráčům na e-mailovou adresu ve středu (31.5.2023). Camp bude oba dva dny začínat v ranních hodinách (cca 9:00), konec je plánován kolem 16:30. V případě, že máte zájem, můžete se zúčastnit pouze jeden den. V poznámce však tuto informaci uveďte a napište den, který se budete účastnit.

Poznámky: Na tuto akci se můžou přihlásit hráči ročníku 2007 – 2016. V případě zájmu je nutná objednávka prostřednictvím rezervačního systému. Počet míst je omezen. Každý hráč má zajištěné drobné občerstvení, které je v ceně této akce.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.