SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS HOCKEY SCORING CAMP / 17.6 – 18.6.2023

Termín:
17.06. - 18.06.2023
Místo:
ZS Moutnice
Cena:
3 900 Kč
Platba:
Platba bude provedena na místě v den začátku akce.
Upozornění Tato akce je již plně obsazena.

SHS Hockey: Projekt, který dává možnost hráčům pracovat nad rámec klubové aktivity. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj hráčů ledního hokeje s důrazem na jednotlivé schopnosti, dovednosti a jejich správné provedení. Cílem je rozvoj hokejových dovedností a jejich transfer do samotné hry. Chceme hráče neustále posouvat na lepší úroveň a pomoct jim v jejich hokejovém růstu. Pro hráče pořádáme jednotlivé tréninky, campy, soustředění, utkání, turnaje, ale i další zajímavé akce.

Základní informace: Jedná se o hokejový camp, který je zaměřený na nácvik a rozvoj správné techniky zakončení. Tréninky na ledě probíhají v menších skupinách a jsou zaměřeny výhradně na tuto důležitou dovednost hráče ledního hokeje. Střela, zakončení, skórování patří mezi činnost, která bývá v klubových podmínkách dost opomíjená. A právě tato činnost nás na mezinárodní scéně limituje možná ze všech nejvíc. Kvalitní koncovka provedená v rychlosti a pod tlakem je věc, kterou je třeba pilovat již od útlého věku. Chceme hráče naučit, jak dávat góly. Důležitou součástí je propojení bruslení, vedení kotouče a zakončení. Chceme, aby se hráči jednotlivé dovednosti naučili a především, aby je dokázali uplatnit v rychlosti ve hře pod časoprostorovým tlakem. Tato forma tréninku je v dnešním hokeji nezbytná a dokáže každého hráče výrazně zlepšit. Po dvou tréninkových jednotkách na ledě, budou hráči rozdělení do dvou vyrovnaných týmů a zahrají si mezi sebou. Formát bude určen na základě počtu a věku hráčů. Na závěr programu probíhá trénink mimo led ve kterém se zaměřujeme na rozvoj rychlostně – silových předpokladů, koordinaci a flexibilitu. Součástí jsou také kompenzační cvičení pro kompenzaci jednostranné zátěže a špatného držení těla.

Rozsah akce:

  • společné rozcvičení (2 x 20 minut)
  • trénink na ledě (4 x 60 minut)
  • hra (2 x 60 minut)
  • trénink mimo led / kompenzační cvičení (2 x 45 minut)

Časový program akce: Přesný časový program a rozdělení do skupin bude zasláno všem přihlášeným hráčům na e-mailovou adresu ve středu (14.6.2023). Camp bude oba dva dny začínat v ranních hodinách (cca 9:00), konec je plánován kolem 16:30. V případě, že máte zájem, můžete se zúčastnit pouze jeden den. V poznámce však tuto informaci uveďte a napište den, který se budete účastnit.

Poznámky: Na tuto akci se můžou přihlásit hráči ročníku 2007 – 2016. V případě zájmu je nutná objednávka prostřednictvím rezervačního systému. Počet míst je omezen. Každý hráč má zajištěný oběd, který je v ceně této akce.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.