SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS HOCKEY GAME CAMP / 15.6. – 16.6.2024

Termín:
15.06. - 16.06.2024
Místo:
ZS Moutnice
Cena:
4 200 Kč
Platba:
Platba bude provedena na místě v den začátku akce.
Upozornění Tato akce je již plně obsazena.

SHS Hockey: Projekt, který dává možnost hráčům pracovat nad rámec klubové aktivity. Zaměřujeme se na komplexní rozvoj hráčů ledního hokeje s důrazem na jednotlivé schopnosti, dovednosti a jejich správné provedení. Cílem je rozvoj hokejových dovedností a jejich transfer do samotné hry. Chceme hráče neustále posouvat na lepší úroveň a pomoct jim v jejich hokejovém růstu. Pro hráče pořádáme jednotlivé tréninky, campy, soustředění, utkání, turnaje, ale i další zajímavé akce.

Základní informace: Jedná se o hokejový camp, který je zaměřený na hru a s tím spojené “herní dovednosti”. Od prvního tréninku se budeme zaměřovat na hokejové myšlení, řešení herních situací, řešení rovnovážných a nerovnovážných stavů. Budeme jednotlivé situace řešit jak z hlediska útoku, tak z hlediska obrany. Součástí campu bude také trénink, který bude zaměřený na hru obránců. Tréninky na ledě probíhají ve vyrovnaných menších skupinách tak, aby tréninky byly co nejvíce efektivní. Chceme, aby se hráči tyto jednotlivé herní dovednosti naučili a především, aby je dokázali uplatnit v rychlosti ve hře pod časoprostorovým tlakem. Tato forma tréninku je v dnešním hokeji nezbytná a dokáže každého hráče výrazně zlepšit. Po dvou tréninkových jednotkách na ledě, budou hráči rozdělení do dvou vyrovnaných týmů a zahrají si mezi sebou. Formát bude určen na základě počtu a věku hráčů. Na závěr programu probíhá trénink mimo led ve kterém se zaměřujeme na rozvoj rychlostně – silových předpokladů, koordinaci a flexibilitu. Součástí jsou také kompenzační cvičení pro kompenzaci jednostranné zátěže a špatného držení těla.

Rozsah akce:

  • společné rozcvičení (2 x 20 minut)
  • trénink na ledě (4 x 60 minut)
  • hra (2 x 60 minut)
  • trénink mimo led / kompenzační cvičení (2 x 45 minut)

Časový program akce: Přesný časový program a rozdělení do skupin bude zasláno všem přihlášeným hráčům na e-mailovou adresu ve středu (12.6.2024). V případě, že máte zájem, můžete se zúčastnit pouze jeden den. V poznámce však tuto informaci uveďte a napište den, který se budete účastnit.

Poznámky: Na tuto akci se můžou přihlásit hráči ročníku 2007 – 2016. V případě zájmu je nutná objednávka prostřednictvím rezervačního systému. Počet míst je omezen. Každý hráč má zajištěné drobné občerstvení, které je v ceně této akce. Na zimním stadionu je restaurace, kterou můžete v průběhu campu využít.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.