SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS “2017” / SELECT HOCKEY GAME CAMP / 18.6.2024

Termín:
18.06.2024
Místo:
ZS Ledeč nad Sázavou
Cena:
1 100 Kč
Platba:
Platba bude provedena na místě v den začátku akce.

Objednávka

Vyberte počet hráčů

Počet hráčů:
0
Cena celkem: 0

Údaje o kupujícím

V tomto kroku vyplňte následující údaje a poté pokračujte na vyplnění údajů o hráči / hráčích.

Upozornění Tato akce je pouze pro pozvané hráče.

SHS Select: Součástí našeho projektu jsou výběry hráčů jednotlivých ročníků. Jejich cílem je pracovat s hráči na podobné výkonnostní úrovni a vytvořit tak pro ně konkurenční prostředí, které je efektivně posouvá. Velký důraz klademe na chování hráčů na ledě i mimo něj a jejich kladný přístup k hokeji a sportu celkově. Chceme hráče vést správným směrem a ukázat jim cestu, která jim může pomoci k dosažení jejich snů a cílů. 

Hráči, kteří jsou v jednotlivých výběrových týmech SHS Select společně trénují, hrají utkání a účastní se zajímavých turnajů v České republice i v zahraničí. Vyznačují se výbornými dovednostmi, týmovým pojetím, touhou vyhrávat a dobrým chováním. Velmi dobře si uvědomujeme, že ne všichni si splní svůj sen stát se profesionálním hokejistou, ale chceme hráče správně nasměrovat a dát jim možnost porovnávat se s těmi nejlepšími. Naše výběry různých ročníků dosahují výborných výsledků a vždy bude naším cílem v tomto trendu pokračovat. Chceme vychovávat další kvalitní a rozdílové hráče, kteří se prosadí ve vrcholovém hokeji.

Základní informace: V letošní sezóně jsme ve spolupráci s projektem ENJOY HOCKEY připravili pro hráče společný jednodenní SELECT HOCKEY GAME CAMP. Tato akce je pro vybrané hráče ročníku 2017 a mladší. Naším cílem je konfrontovat pozvané hráče mezi sebou a vidět je v herních podmínkách. Hráči budou rozdělení do čtyř vyrovnaných týmů a každý z nich sehraje celkem tři utkání v režimu 3 na 3. Každé utkání se bude hrát 2 x 20 minut hrubého času na malé ledové ploše INTEX Arény. Hráči, kteří nebudou v danou chvíli hrát, budou mít doprovodný program formou sportovního pohybu.

Časový program akce:

  • 8:15 / sraz všech hráčů
  • 8:20 – 8:35 / rozdělení do týmů
  • 9:00 / zahájení turnaje a začátek prvního utkání
  • 9:00 – 15:00 / program dle rozdělení a harmonogramu turnaje
  • 15:15 / ukončení akce

Poznámky: Na tuto akci se můžou přihlásit pouze pozvaní hráči! Každý z nich má zajištěný oběd a drobné občerstvení, které je v ceně této akce. Dresy a štulpny hráčům zapůjčíme při příjezdu.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.