SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS “2015” / HOCKEY GAMES / 30.5.2024

Termín:
30.05.2024
Místo:
ZS Moutnice
Cena:
1 400 Kč
Platba:
Platba bude provedena na místě v den začátku akce.

Objednávka

Vyberte počet hráčů

Počet hráčů:
0
Cena celkem: 0

Údaje o kupujícím

V tomto kroku vyplňte následující údaje a poté pokračujte na vyplnění údajů o hráči / hráčích.

Upozornění Tato akce je pouze pro pozvané hráče.

SHS Select: Součástí našeho projektu jsou výběry hráčů jednotlivých ročníků. Jejich cílem je pracovat s hráči na podobné výkonnostní úrovni a vytvořit tak pro ně konkurenční prostředí, které je efektivně posouvá. Velký důraz klademe na chování hráčů na ledě i mimo něj a jejich kladný přístup k hokeji a sportu celkově. Chceme hráče vést správným směrem a ukázat jim cestu, která jim může pomoci k dosažení jejich snů a cílů. 

Hráči, kteří jsou v jednotlivých výběrových týmech SHS Select společně trénují, hrají utkání a účastní se zajímavých turnajů v České republice i v zahraničí. Vyznačují se výbornými dovednostmi, týmovým pojetím, touhou vyhrávat a dobrým chováním. Velmi dobře si uvědomujeme, že ne všichni si splní svůj sen stát se profesionálním hokejistou, ale chceme hráče správně nasměrovat a dát jim možnost porovnávat se s těmi nejlepšími. Naše výběry různých ročníků dosahují výborných výsledků a vždy bude naším cílem v tomto trendu pokračovat. Chceme vychovávat další kvalitní a rozdílové hráče, kteří se prosadí ve vrcholovém hokeji.

Základní informace: V letošní sezóně jsme opět pro hráče připravili utkání jednotlivých ročníků. Jedná se o konfrontaci výběrových hráčů s cílem zahrát si kvalitní a vyrovnaná utkání. Tato akce je pro vybrané hráče ročníku 2015 a mladší, kteří dostanou oficiální pozvání e-mailem. Hrát se budou dvě utkání na celé hřiště. Naším soupeřem bude slovenský výběr hráčů ročníku 2015. Utkání budou řídit kvalifikovaní rozhodčí a budou se řídit dle pravidel ČSLH.

Týmy: SHS Select, Slovakia Select.

Časový program akce:

  • 9:00 / sraz všech hráčů
  • 9:10 – 9:25 / společné rozcvičení
  • 10:00 – 11:15 / SHS Select – Slovakia Select
  • 11:30 – 12:00 / Oběd
  • 12:45 – 13:45 / SHS Select – Slovakia Select
  • 14:00 / ukončení akce

Poznámky: Na tuto akci se můžou přihlásit pouze pozvaní hráči! Každý z nich má zajištěný oběd a drobné občerstvení, které je v ceně této akce. Dresy a štulpny hráčům zapůjčíme při příjezdu.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.