SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS “2014” / SCM GAMES / 18.2.2024

Termín:
18.02.2024
Místo:
ZS Moutnice
Cena:
1 400 Kč
Platba:
Platba bude provedena na místě v den začátku akce.

Objednávka

Vyberte počet hráčů

Počet hráčů:
0
Cena celkem: 0

Údaje o kupujícím

V tomto kroku vyplňte následující údaje a poté pokračujte na vyplnění údajů o hráči / hráčích.

Upozornění Na tuto akci se můžou přihlásit pouze pozvaní hráči..

SHS Select: Součástí našeho projektu jsou výběry hráčů jednotlivých ročníků. Jejich cílem je pracovat s hráči na podobné výkonnostní úrovni a vytvořit tak pro ně konkurenční prostředí, které je efektivně posouvá. Velký důraz klademe na chování hráčů na ledě i mimo něj a jejich kladný přístup k hokeji a sportu celkově. Chceme hráče vést správným směrem a ukázat jim cestu, která jim může pomoci k dosažení jejich snů a cílů. 

Hráči, kteří jsou v jednotlivých výběrových týmech SHS Select společně trénují, hrají utkání a účastní se zajímavých turnajů v České republice i v zahraničí. Vyznačují se výbornými dovednostmi, týmovým pojetím, touhou vyhrávat a dobrým chováním. Velmi dobře si uvědomujeme, že ne všichni si splní svůj sen stát se profesionálním hokejistou, ale chceme hráče správně nasměrovat a dát jim možnost porovnávat se s těmi nejlepšími. Naše výběry různých ročníků dosahují výborných výsledků a vždy bude naším cílem v tomto trendu pokračovat. Chceme vychovávat další kvalitní a rozdílové hráče, kteří se prosadí ve vrcholovém hokeji.

Základní informace: V letošní sezóně jsme pro hráče opět připravili zajímavá utkání, kde můžou získat kvalitní herní praxi. V rámci této akce nás čeká konfrontace tří týmů a naším cílem bude vidět hráče v zápasových podmínkách. Tento miniturnaj je určen pro vybrané hráče ročníku 2014 a mladší, kteří dostanou oficiální pozvání e-mailem. Hrát se budou dvě utkání na celé hřiště 5 na 5 dle pravidel ČSLH. Herní čas každého zápasu je 3 x 17 minut čistého času a utkání řídí kvalifikovaní rozhodčí.

Týmy: SHS Select, bude upřesněno.

Časový program akce:

  • 10:45 / sraz všech hráčů
  • 10:55 – 11:15 / rozcvičení hráčů
  • 11:45 – 13:05 / SHS Select – ??
  • 13:15 / společný oběd
  • 14:55 – 16:15 / SHS Select – ??

Poznámky: Na tuto akci se můžou přihlásit pouze pozvaní hráči! Každý z nich má zajištěný oběd a drobné občerstvení, které je v ceně této akce. Dresy a štulpny hráčům zapůjčíme při příjezdu. Maximální počet hráčů v týmu je 14 + 1.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.