SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS “2012” / TRUE RIGA CUP 2024

Termín:
05.04. - 07.04.2024
Místo:
Riga (Lotyšsko)
Cena:
22 000 Kč
Platba:
Celková cena je pouze orientační a bude záležet na ceně letenky.

Objednávka

Vyberte počet hráčů

Počet hráčů:
0
Cena celkem: 0

Údaje o kupujícím

V tomto kroku vyplňte následující údaje a poté pokračujte na vyplnění údajů o hráči / hráčích.

Upozornění Tato akce je pouze pro pozvané hráče.

SHS Select: Součástí našeho projektu jsou výběry hráčů jednotlivých ročníků. Jejich cílem je pracovat s hráči na podobné výkonnostní úrovni a vytvořit tak pro ně konkurenční prostředí, které je efektivně posouvá. Velký důraz klademe na chování hráčů na ledě i mimo něj a jejich kladný přístup k hokeji a sportu celkově. Chceme hráče vést správným směrem a ukázat jim cestu, která jim může pomoci k dosažení jejich snů a cílů. 

Hráči, kteří jsou v jednotlivých výběrových týmech SHS Select společně trénují, hrají utkání a účastní se zajímavých turnajů v České republice i v zahraničí. Vyznačují se výbornými dovednostmi, týmovým pojetím, touhou vyhrávat a dobrým chováním. Velmi dobře si uvědomujeme, že ne všichni si splní svůj sen stát se profesionálním hokejistou, ale chceme hráče správně nasměrovat a dát jim možnost porovnávat se s těmi nejlepšími. Naše výběry různých ročníků dosahují výborných výsledků a vždy bude naším cílem v tomto trendu pokračovat. Chceme vychovávat další kvalitní a rozdílové hráče, kteří se prosadí ve vrcholovém hokeji.

Základní informace: Jedná se o mezinárodní turnaj hráčů ročníku 2012 a mladších, které hostí Lotyšské hlavní město – RIGA. Ze zkušenosti můžu říct, že se jedná o výborně organizovaný turnaj, který nabízí špičkové zázemí a kvalitní konfrontaci.

Odkaz na stránky turnaje: https://www.rhc.lv/en

Podmínky účasti: Turnaj je určen pro vybrané hráče ročníku 2012 a mladší. Každý nominovaný hráč obdrží pozvánku e-mailem a v případě její potvrzení má účast jistou. Naši snahou bude vytvořit silný tým, který bude respektovat a splňovat všechny požadavky našeho projektu.

Plánovaný odlet a přílet: Do Rigy poletíme ve čtvrtek 4.4.2024 a zpět v pondělí 8.4.2024 v návaznosti na zajištění letu.

Poznámky: Letenky budeme zajišťovat společně pro všechny hráče i doprovod. Ubytování bude také zajištěno pro všechny hráče i doprovod a podmínkou je, že všichni hráči budou na stejném hotelu. Hráči mohou být na pokoji se svými rodiči. Celkový program pro všechny hráče zajišťuje trenér a všichni se tomuto programu musí přizpůsobit. V průběhu turnaje bude pro celou výpravu zajištěn transport mezi hotelem a zimními stadiony. Stravování je také zahrnuto v celkové ceně a zajišťuje ho pořadatel turnaje.

Týmové oblečení: Pro tuto akci je nutné, aby hráči měli stejné týmové oblečení:

  • kšiltovka SHS
  • mikina SHS
  • tričko SHS – to dostane každý z hráčů a je v ceně startovného

Mikinu a kšiltovku (pokud hráč nemá) je nutné objednat prostřednictvím našeho e-shopu: https://shshockey.cz/eshop/

Kompletní cena: Hráč: 22 000 Kč / Doprovod: 15 000 Kč.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.