SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS “2012” / SHS HOCKEY CUP / 21.6.2025

Termín:
21.06.2025
Místo:
ZS Moutnice
Cena:
2 000 Kč
Platba:
Cena je splatná na místě v den konání akce.

Objednávka

Vyberte počet hráčů

Počet hráčů:
0
Cena celkem: 0

Údaje o kupujícím

V tomto kroku vyplňte následující údaje a poté pokračujte na vyplnění údajů o hráči / hráčích.

Upozornění Tato akce je pouze pro pozvané hráče.

SHS Select: Součástí našeho projektu jsou výběry hráčů jednotlivých ročníků. Jejich cílem je pracovat s hráči na podobné výkonnostní úrovni a vytvořit tak pro ně konkurenční prostředí, které je efektivně posouvá. Velký důraz klademe na chování hráčů na ledě i mimo něj a jejich kladný přístup k hokeji a sportu celkově. Chceme hráče vést správným směrem a ukázat jim cestu, která jim může pomoci k dosažení jejich snů a cílů. 

Hráči, kteří jsou v jednotlivých výběrových týmech SHS Select společně trénují, hrají utkání a účastní se zajímavých turnajů v České republice i v zahraničí. Vyznačují se výbornými dovednostmi, týmovým pojetím, touhou vyhrávat a dobrým chováním. Velmi dobře si uvědomujeme, že ne všichni si splní svůj sen stát se profesionálním hokejistou, ale chceme hráče správně nasměrovat a dát jim možnost porovnávat se s těmi nejlepšími. Naše výběry různých ročníků dosahují výborných výsledků a vždy bude naším cílem v tomto trendu pokračovat. Chceme vychovávat další kvalitní a rozdílové hráče, kteří se prosadí ve vrcholovém hokeji.

Základní informace: Na konci přípravného období jsme pro hráče připravili již šestý ročník turnaje SHS HOCKEY CUP 2025. Jedná se o konfrontaci čtyř výběrových týmů, hráčů ročníku 2012 a mladších. Hrát se bude systémem “každý s každým”. Každý z těchto týmů sehraje tři utkání, 2 x 23 minut čistého času, přičemž výsledek z každé poloviny se počítá zvlášť.

Týmy: Turnaje se budou účastnit čtyři výběrové týmy.

Časový program akce: Bude zaslán e-mailem všem přihlášeným hráčům nejpozději ve středu 18.6.2025.

Podmínky účasti: Turnaj je určen pro vybrané hráče ročníku 2012 a mladší. Každý nominovaný hráč obdrží pozvánku e-mailem a v případě její potvrzení má účast jistou. Naši snahou bude vytvořit silný tým, který bude respektovat a splňovat všechny požadavky našeho projektu.

Strava: Všichni hráči budou mít v ceně zajištěný oběd, který bude přímo na zimním stadionu. Dále budou mít zajištěné drobné občerstvení v průběhu turnaje.

Poznámky: Na tuto akci se můžou přihlásit pouze pozvaní hráči! Dresy a štulpny hráčům zapůjčíme při příjezdu.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.