SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS “2013” / EUROPE SELECT TOURNAMENT

Termín:
26.04. - 28.04.2024
Místo:
Budapešť (Maďarsko)
Cena:
275 Eur
Platba:
Celková cena je splatná na dvě části.

Objednávka

Vyberte počet hráčů

Počet hráčů:
0 Eur
Cena celkem: 0 Eur

Údaje o kupujícím

V tomto kroku vyplňte následující údaje a poté pokračujte na vyplnění údajů o hráči / hráčích.

Upozornění Tato akce je pouze pro pozvané hráče.

SHS Select: Součástí našeho projektu jsou výběry hráčů jednotlivých ročníků. Jejich cílem je pracovat s hráči na podobné výkonnostní úrovni a vytvořit tak pro ně konkurenční prostředí, které je efektivně posouvá. Velký důraz klademe na chování hráčů na ledě i mimo něj a jejich kladný přístup k hokeji a sportu celkově. Chceme hráče vést správným směrem a ukázat jim cestu, která jim může pomoci k dosažení jejich snů a cílů. 

Hráči, kteří jsou v jednotlivých výběrových týmech SHS Select společně trénují, hrají utkání a účastní se zajímavých turnajů v České republice i v zahraničí. Vyznačují se výbornými dovednostmi, týmovým pojetím, touhou vyhrávat a dobrým chováním. Velmi dobře si uvědomujeme, že ne všichni si splní svůj sen stát se profesionálním hokejistou, ale chceme hráče správně nasměrovat a dát jim možnost porovnávat se s těmi nejlepšími. Naše výběry různých ročníků dosahují výborných výsledků a vždy bude naším cílem v tomto trendu pokračovat. Chceme vychovávat další kvalitní a rozdílové hráče, kteří se prosadí ve vrcholovém hokeji.

Základní informace: Jedná se o mezinárodní turnaj EUROPE SELECT TOURNAMENT, hráčů ročníku 2013 a mladších, který se tento rok znovu uskuteční v Budapešti (Maďarsko). Z loňského roku víme, že se jedná o výborně organizovaný a velmi kvalitně obsazený turnaj. Zcela jistě to bude pro naše hráče znamenat dobrou prověrku a šanci nabrat další cenné zkušenosti.

Odkaz na stránky turnaje: https://www.hungarytalent.hu/europeselecttournament

Podmínky účasti: Turnaj je určen pro vybrané hráče ročníku 2013. Každý nominovaný hráč obdrží pozvánku e-mailem a v případě její potvrzení má účast jistou. Naši snahou bude vytvořit silný tým, který bude respektovat a splňovat všechny požadavky našeho projektu.

Termín a místo konání: 26. – 28.4.2024 / Mátyásföld Ice Hockey Stadium (Budapešť, Maďarsko)

Doprava a ubytování: Doprava do místa konání je vlastní a sraz bude v pátek 26.4.2024 na zimním stadionu v Budapešti dle časového harmonogramu turnaje. Ubytování je také ve vlastní režii a záleží čistě na rodičích, jakou variantu ubytování zvolí. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit tento hotel: 

Danubius Hotel Arena, Budapešť: https://www.danubiushotels.com/en/our-hotels-budapest/danubius-hotel-arena

Hráči budou mít organizovaný program v turnajové dny (pátek, sobota, neděle) vždy od rána do našeho posledního odehraného utkání v daný den. Je nutné, aby se tohoto programu všichni drželi a vystupovali jsme jako jeden tým. Po skončení hracího dne budou hráči se svými rodiči (doprovodem) a sraz bude až další den dle herního plánu.

Strava: Všichni hráči budou mít zajištěný oběd (pátek, sobota, neděle), který bude přímo na zimním stadionu. Dále budou mít zajištěné drobné občerstvení v průběhu turnaje.

Cena turnaje: Startovné je rozdělené na dvě části. První část je záloha ve výši 4 300 Kč a je nutné ji uhradit převodem na účet dle pokynů v e-mailu. Doplatek bude hrazen až na místě a bude ve výši 100 Euro. V této ceně má každý hráč ještě týmovou fotografii, kterou obdrží v průběhu turnaje a také odkaz na live stream ze všech utkání. Každý hráč dostane vlastní tričko, které bude vyrobeno speciálně pro tuto akci.

Týmové oblečení: Pro tuto akci je nutné, aby hráči měli stejné týmové oblečení:

  • kšiltovka SHS
  • mikina SHS
  • tričko SHS – to dostane každý z hráčů a je v ceně startovného

Mikinu a kšiltovku (pokud hráč nemá) je nutné objednat prostřednictvím našeho e-shopu: https://shshockey.cz/eshop/

Další informace: Veškeré další potřebné informace budou poslány všem nominovaným hráčům na e-mail. Harmonogram a časový rozpis turnaje bude zveřejněn až několik dní před jeho zahájením. Jakmile bude nominace pro tuto akci finální, bude vytvořena komunikační skupina na aplikaci WhatsApp, kde budou rodiče hráčů dostávat další organizační pokyny.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.