SHS Hockey
Pojď do toho s námi a buď lepším hráčem..

SHS “2011” / SELECT HOCKEY CAMP / 12.12.2023

Termín:
12.12.2023
Místo:
ZS Světlá nad Sázavou
Cena:
1 100 Kč
Platba:
Platba bude provedena na místě v den začátku akce.

Objednávka

Vyberte počet hráčů

Počet hráčů:
0
Cena celkem: 0

Údaje o kupujícím

V tomto kroku vyplňte následující údaje a poté pokračujte na vyplnění údajů o hráči / hráčích.

Upozornění Tato akce je pouze pro pozvané hráče.

SHS Select: Součástí našeho projektu jsou výběry hráčů jednotlivých ročníků. Jejich cílem je pracovat s hráči na podobné výkonnostní úrovni a vytvořit tak pro ně konkurenční prostředí, které je efektivně posouvá. Velký důraz klademe na chování hráčů na ledě i mimo něj a jejich kladný přístup k hokeji a sportu celkově. Chceme hráče vést správným směrem a ukázat jim cestu, která jim může pomoci k dosažení jejich snů a cílů. 

Hráči, kteří jsou v jednotlivých výběrových týmech SHS Select společně trénují, hrají utkání a účastní se zajímavých turnajů v České republice i v zahraničí. Vyznačují se výbornými dovednostmi, týmovým pojetím, touhou vyhrávat a dobrým chováním. Velmi dobře si uvědomujeme, že ne všichni si splní svůj sen stát se profesionálním hokejistou, ale chceme hráče správně nasměrovat a dát jim možnost porovnávat se s těmi nejlepšími. Naše výběry různých ročníků dosahují výborných výsledků a vždy bude naším cílem v tomto trendu pokračovat. Chceme vychovávat další kvalitní a rozdílové hráče, kteří se prosadí ve vrcholovém hokeji.

Základní informace: V letošní sezóně jsme ve spolupráci s projektem ENJOY HOCKEY připravili pro hráče společný jednodenní SELECT HOCKEY CAMP. Tato akce je pro vybrané hráče ročníku 2011 a mladší. Naším cílem je konfrontovat pozvané hráče mezi sebou a vidět je v herních podmínkách. Program je rozdělen na tři části. V té první se zaměříme na rozvoj hokejových dovedností, ve druhé části hráče uvidíme při herním tréninku a na závěr nás bude čekat utkání mezi sebou. Hrát se bude 3 x 20 minut čistého času na celé hřiště dle pravidel ČSLH. 

Časový program akce:

  • 8:30 / sraz všech hráčů
  • 8:35 – 8:50 / společné rozcvičení
  • 9:15 – 10:00 / dovednostní trénink
  • 10:15 – 11:00 / herní trénink
  • 11:30 – 13:15 / utkání
  • 13:30 / společný oběd
  • 13:50 / ukončení akce

Poznámky: Na tuto akci se můžou přihlásit pouze pozvaní hráči! Každý z nich má zajištěný oběd a drobné občerstvení, které je v ceně této akce. Dresy a štulpny hráčům zapůjčíme při příjezdu.

Dotazy: Mgr. Luboš Voříšek / +420 606 332 012 / vorisek19@gmail.com.